21.03.2014 4922

Навчальний семінар для представників сільських територіальних громад Уманського району

20 березня 2014 р. на базі Уманського  районного  центру зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів сіл Уманського району на тему «Ефективне ведення сільського господарства». Уманський національний університет садівництва представляла завідувач Міжрегіонального навчально-практичного центру розвитку сільських територій, кандидат економічних наук, доцент Ольга Макушок.

На семінарі обговорювалися питання перспективних напрямів зайнятості сільського населення. Завідувач Центру ознайомила слухачів із можливостями отримання на базі Інституту післядипломної освіти та дорадництва інформаційно-консультаційних послуг з питань започаткування власної справи. У ході дискусії учасники заходу обговорювали державні програми підтримки особистих селянських господарств та  перспективи їх участі у міжнародних грантових програмах для створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Найбільший інтерес у представників сільських громад викликав розроблений колективом Інституту післядипломної освіти та дорадництва пілотний проект “Дорадчий супровід  створення  і функціонування плодово-ягідних і овочевих обслуговуючих кооперативів”. Проект дає можливість залучити фахівців університету до надання дорадчих послуг селянам у садівництві та овочівництві на договірній основі.

Наприкінці семінару учасники та організатори заходу подякували Національному університету садівництва  за участь у семінарі та висловили сподівання про подальшу співпрацю.

Ольга Макушок,

завідувач Міжрегіонального навчально-практичного