02.10.2015 5186

Навчальний семінар «Презентація та аналіз студентських туристичних проектів «Умань - туристична»

Відповідно до плану проведення відкритих занять кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 30 вересня 2015 р. було проведено навчальний семінар «Презентація та аналіз студентських туристичних проектів «Умань –  туристична» під керівництвом доцента кафедри Тимчук Світлани.

Участь у навчальному семінарі взяли студенти другого та третього курсів напряму підготовки «Туризм», викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і куратор 31-тм групи, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Юлія Зборовська.

Під час семінару були презентовані розробки студентів другого курсу, які є результатом проходження літньої навчальної практики. Студенти другого курсу Анастасія Какуша та Дар’я Журавльова  презентували розроблені туристичні тури «Умань-туристична», переваги та недоліки яких були проаналізовані та обговорені учасниками навчального семінару.

Навчальний семінар організований і проведений на високому науково-педагогічному рівні з використанням мультимедійних засобів. У процесі активної дискусії учасники відкритого навчального семінару обговорили розробки студентів, проаналізували ключові елементи формування вартості туру відповідно до кількості осіб та його тривалості і насичення програми туру.

Юлія Зборовська, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності