05.09.2014 5102

Навчальний тренінг «Презентаційне оформлення виставкової вітрини»

Студенти напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» Уманського НУС – це творчі особистості з тонким почуттям краси та гармонії. Саме тому з ініціативи Людмили Нещадим для закріплення теоретичного матеріалу 4 вересня для них було проведено навчальний тренінг із тематичного дизайну презентаційного столу під час практичного заняття викладача кафедри Любові Коваленко.

Студенти були розподілені на групи, кожна з яких продемонструвала своє бачення дизайну і оформлення тематичного столу та прокоментувала своє рішення.

Тематика, стилістика та демонстрація груп були цікаво презентовані, що дало змогу проявити себе кожному із учасників.

Навчальний тренінг «Презентаційне оформлення виставкової вітрини»

Команда-переможець отримала солодкі подарунки та була премійована додатковими балами з дисципліни.

Людмила Нещадим, Світлана Тимчук,

кандидати економічних наук, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи