08.04.2015 5220

Навчально-практичний проект «Школа лідерів » розпочав свою роботу

7-8 квітня психологічною службою Уманського НУС  було проведено тренінги для студентів-слухачів «Школи лідерів» на тему  «Впевненість у собі як  показник життєвого успіху».

Навчально-практичний проект «Школа лідерів » розпочав свою роботу

Впевненість у собі є досить важливим психологічним явищем, ядром якого є позитивна оцінка  людиною власних навичок і здібностей,  яке визначає не лише самовідчуття особистості, але і її поведінку. Впевненість у своїх силах впливає на прийняття рішень, на комунікабельність людини, сферу її діяльності, на стосунки з рідними та оточуючими і взагалі впливає на все наше життя.

Тому на тренінгу особлива увага приділялась питанням   формуванню здатності до самоаналізу,  підвищенню  рівня самооцінки учасників через отримання позитивного зворотнього зв’язку та позитивної самоінструкції, набуття впевненості в собі та досягнення процесу саморозкриття через створення власного психологічного портрету.

Навчально-практичний проект «Школа лідерів » розпочав свою роботу

Також тренінгове заняття мало на меті набуття учасниками «Школи лідерів» навичок та вмінь ефективної взаємодії у спілкуванні, демонстрації можливостей використання креативності при вирішенні життєвих проблем.

Навчально-практичний проект «Школа лідерів » розпочав свою роботу

Доброзичлива, захоплююча атмосфера тренінгу спонукала учасників на незначний відрізок часу забути про буденну реальність, прислухатися до свого внутрішнього «Я» та переконатися у правильності наміченого курсу на шляху до самовдосконалення та успіху.

Галина Мінченко, практичний психолог