Навчально-практичний семінар з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами
Уманський національний університет садівництва виступає партнером проекту, що впроваджує та фінансує Європейський Союз у рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Тож 13 вересня фахівці Уманського НУС взяли участь у навчально-практичному семінарі з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами у рамках проекту «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів» на базі Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА.
Під час семінару викладачі університету висвітлили членів СОК, які створені у рамках проекту, низку аспектів з організації та ведення діяльності. Зокрема, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доцент Сергій Приліпко розповів про організацію та управління діяльністю СОКів; доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок зосередила увагу присутніх на ролі стратегічного планування та маркетингу у діяльності кооперативів; доцент кафедри обліку і оподаткування Наталія Шевченко розкрила особливості ведення бухгалтерського обліку та складання і подання звітності даними господарюючими формуваннями; доцент кафедри плодівництва і виноградарства Роман Буцик поділився специфікою технології вирощування плодово-ягідних культур, а старший викладач кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Зінаїда Харченко охарактеризувала технологію сушіння фруктів як один з перспективних напрямів діяльності СОКів.
Загалом Проектом надано матеріально-технічну підтримку для створення 52 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаській області. І для забезпечення їх ефективного функціонування протягом вересня-жовтня передбачено проведення ще 10 навчальних семінарів на базі управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА у м. Черкаси.
Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу
Фотогалерея
![Навчально-практичний семінар з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами](assets/cache/images/2017/extension/kooperativ/IMG_7718-250x180-2c0.jpeg)
![Навчально-практичний семінар з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами](assets/cache/images/2017/extension/kooperativ/IMG_7719-250x180-f5d.jpeg)
![Навчально-практичний семінар з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами](assets/cache/images/2017/extension/kooperativ/IMG_7723-250x180-1c8.jpeg)
![Навчально-практичний семінар з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами](assets/cache/images/2017/extension/kooperativ/IMG_7726-250x180-aaf.jpeg)
![Навчально-практичний семінар з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами](assets/cache/images/2017/extension/kooperativ/IMG_7735-250x180-7bd.jpeg)
![Навчально-практичний семінар з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами](assets/cache/images/2017/extension/kooperativ/IMG_7753-250x180-64a.jpeg)