14.11.2013 9225

Навчання за спеціальністю «Лісоруб 6-го розряду»

В період з 04.11.13 по 12.11.13 р. в Уманському національному університеті садівництва за сприяння деканату факультету лісового і садово-паркового господарства та кафедри лісового господарства відбулося навчання за спеціальністю «Лісоруб 6-го розряду». Навчатися виявили бажання студенти ІІ–V курсів спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство».

Заняття проводив Кирпа Юрій Федорович – майстер виробничого навчання «Укрцентркадриліс» філії «Чорноліська лісна школа», яка готує лісорубів для лісового господарства. У навчальному процесі взяли також участь завідувач кафедри лісового господарства, д.с.-г.н., проф. В.П. Шлапак та викладач кафедри В.П. Шпак. Вони поділилися із студентами досвідом практичної роботи в лісовому господарстві та розкрили особливості проведення рубань і дотримання правил техніки безпеки при проведенні лісозаготівельних робіт.

Навчання за спеціальністю «Лісоруб 6-го розряду»

Студенти отримали теоретичну підготовку з дисциплін механізація лісогосподарських робіт, лісознавство, лісівництво, лісова таксація та лісовпорядкування, лісові культури та лісові розсадники, лісове товарознавство. Це надасть їм додаткову можливість розширити працевлаштування в системі агенції лісових ресурсів по закінченню навчального закладу.

Навчання за спеціальністю «Лісоруб 6-го розряду»

Рішенням кваліфікаційної комісії «Укрцентркадриліс» філії «Чорноліська лісна школа» присвоєна кваліфікація «Лісоруб 6-го розряду» та видано свідоцтво першим випускникам:

1. Чечельницький С.С., ст. 21-сп.
  2. Комлєв В.С., ст. 21-сп.
  3. Гончар О.В., ст. 21-сп.
  4. Веретільник Р.С., ст. 31-лг.
  5. Корнієнко Д.Б., ст. 31-лг.
  6. Железниченко В.С., ст. 31-лг.
  7. Ісаєв І.С., ст. 31-лг.
  8. Щербина Б.В. ст. 31-лг.
  9. Сивак О.О., ст. 41-лг.
  10.  Латенко А.М., ст. 41-лг.
  11.  Новостройний В.К., ст. 41-лг.
  12.  Панасенко О.М. ст. 41-лг.
  13.  Майборода С.Д., ст. 51-лгс.
  14.  Конопелько І.С., ст. 51-лгм.
  15.  Новостройний С.К., ст. 51-лгм.
  16.  Зозуля І.В., ст. 51-лгм.