Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти
В Уманському національному університеті садівництва продовжують активно впроваджувати дуальну форму навчання, оскільки можливість для студентів одночасно навчатися та працювати актуальна для сьогодення. Реалізація дуальної освіти в університеті стає можливою завдяки залученню партнерів-підприємств, які зацікавлені у працевлаштуванні перспективної, талановитої та ініціативної молоді.
Саме з такою метою в Уманському НУС відбулась зустріч студентів факультетів плодоовочівництва, екології та захисту рослин, агрономії та інженерно-технологічного факультету із фахівцем з професійного навчання персоналу в ПрАТ «МХП» Ксенією МОТОРІНОЮ. Модератором зустрічі виступила координаторка дуальної форми здобуття освіти в Уманському НУС Яна ЄВЧУК, яка дбає про високий рівень співпраці університету і роботодавців-партнерів з метою успішного впровадження дуального навчання в навчальному закладі: «Минулого навчального року наші студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» успішно закінчили навчання за дуальною формою освіти на підприємстві «МХП». Є успішний досвід, студенти були задоволені. В цьому навчальному році студенти старших курсів спеціальності «Харчові технології» інженерно-технологічного факультету теж долучилися до дуального навчання. Ми будемо раді, якщо і ви спробуєте себе в цій формі здобуття освіти».
МХП впроваджує залучення перспективної молоді до роботи на своїх підприємствах у рамках дуальної форми здобуття освіти. Пані Ксенія відкрила завісу успішного становлення підприємства та його вихід на Європейську арену. Присутні дізналися про основні напрями діяльності, структуру компанії, розташування підрозділів ПрАТ «МХП» у регіонах України, почули про сучасні підходи компанії у сфері можливостей і професійного зростання молодих фахівців-практиків компанії. І, найголовніше, Ксенія МОТОРІНА детально розповіла студентам Уманського НУС про можливості дуальної освіти саме на ПрАТ «МХП»: «Для нас це двосторонній процес — залучаючи молодих фахівців нашого підприємства в якості наставників дуальної форми здобуття освіти, беручи участь у проведенні спільних гостьових занять з викладачами Уманського НУС, ми можемо надавати студентам неабияку можливість бачити нові сучасні технології, які використовуються нині в бізнесі і знаходити можливості розвиватися та рухатися вперед попри складні часи». Під час спілкування зацікавлені студенти отримали відповіді стосовно проходження дуальної освіти на підприємстві.
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0160-600x-abf.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0146-600x-44e.jpeg)
В залученні ресурсного потенціалу студентського активу зацікавлені не лише студенти та працедавці, викладачі мають нагоду популяризації спеціальностей, які є актуальними на ринку праці не лише в країні, а і за її межами. Присутні на зустрічі викладачі: Олександр ПУШКА, декан інженерно-технологічного факультету; Лідія КОНОНЕНКО, заступник декана факультету агрономії; Олександр ФОМЕНКО, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з практичної підготовки студентів, мали нагоду допомогти вихованцям виокремити переваги елементів дуальної форми навчання: «Це насамперед можливості, які ви маєте ще навчаючись: гарантія подальшого працевлаштування, висока якість професійної підготовки, самофінансування чи додаткове його джерело, співпраця з роботодавцями», — зауважив Олександр ПУШКА.
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0226-600x-e2a.jpeg)
Фахівець з професійного навчання персоналу в ПрАТ «МХП» Ксенія МОТОРІНА вдало поєднала інформацію про підприємство з вікториною, подарунки за першість в якій отримали наші талановиті студенти. Бажаємо студентській молоді скористатися нагодою плідної та високоефективної співпраці, розпочавши свій кар’єрний шлях з дуальної освіти та користуючись пропозиціями кращих підприємств України!
Вдячні всім присутнім та організаторам за корисну та змістовну зустріч.
Фотогалерея
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0127-250x180-2c1.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0134-250x180-7f3.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0140-250x180-9a6.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0138-250x180-9a6.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0141-250x180-d8b.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0144-250x180-9f4.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0146-250x180-21d.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0160-250x180-7c1.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0149-250x180-7c1.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0164-250x180-92e.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0169-250x180-130.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0181-250x180-4ca.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0191-250x180-00c.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0190-250x180-00c.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0204-250x180-6a0.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0226-250x180-63c.jpeg)
![Навчатись і працювати: В Уманському національному університеті садівництва успішно впроваджується дуальна форма освіти](assets/cache/images/2024/news/dsc_0228-250x180-6a1.jpeg)