01.11.2014 5958

Навчаємось і розважаємось

28-31 жовтня в м. Київ проходила Х міжнародна виставка «ІнтерАгро», яка стала епіцентром інновацій сільського господарства техніки та обладнання.

Навчаємось і розважаємось

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин не могли пропустити таке дійство . На виставці були представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудівництва для аграрного сектора, агрохімія, технології рослинництва та багато інших цікавинок, які презентували різні агрохолдинги України та країн Європи.

Навчаємось і розважаємось

Студенти мали змогу наглядно побачити нову агротехніку, випробувати засоби захисту рослин, скуштувати продукцію сільського господарства та інше.

Сучасний аграрій повинен бути не лише досвідченим спеціалістом своєї галузі, а й бути культурним і соціально розвинутим громадянином своєї країни. Після виставки «ІнтерАгро» студенти весело провели час у визначних місцях м. Києва. Вони відвідали Михайлівську площу, Софіївський собор, якай є пам'яткою української архітектури та монументального живопису ХІ-ХVIII століть; Андріївський узвіз, який вважають вулицею-музеєм; Пейзажну алею та арт-майданчик.

Навчаємось і розважаємось

Враження і позитивні емоції ще довго будуть супроводжувати студентів, а невід’ємні знання, отримані на агровиставці, допомагатимуть їм у навчанні.

Навчаємось і розважаємось

Анна Слонь, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин