05.03.2014 5100

Навчитися щастю? Це можливо!

4 березня 2014р. відбувся круглий стіл з елементами тренінгу на тему «Навчитися щастю? Це можливо!» зі студентами 21-ек групи (куратор Т. Пушкарьова, к.с.-г.н.ст. викладач) факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Учасники круглого столу шукали відповіді на життєво важливі питання: «Що таке щастя? Які його складові? Що впливає на наше відчуття щастя? Як навчитися бути щасливим?»

Для одних щастя у коханні, у матеріальному достатку, а для інших – у дружній родині, у здоров’ї, у душевному спокої. Та усі схиляються до думки, що щастя – це коли те, про що ти думаєш, що робиш і що говориш знаходиться в гармонії!

Навчитися щастю? Це можливо!

Кожен із учасників круглого столу вважає, що для того, щоб бути щасливим, він щось повинен «мати», зокрема мати улюблену роботу, здоров’я, квартиру, гроші, різні блага, цілі та впевнено вірити в їх досягнення.

Після цілого ряду інтерактивних вправ та спілкування на хвилюючу тему студенти прийшли до висновку, що вміти досягати щастя можливо не лише через «мати», а набагато достойніше отримати щастя через «бути».

Навчитися щастю? Це можливо!

Для цього треба бути доброю, чуйною, радісною, позитивно налаштованою людиною.  Виявляється, наше щастя завжди поруч із нами і тільки змінивши себе, позбувшись від егоїстичного прагнення «мати», змінюється й усе навколо нас. Тільки в такому випадку можна досягти стану «бути» щасливим. І як приємно дозволити собі бути щасливим саме сьогодні і зараз!

Галина Мінченко, практичний психолог