Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!
Неоголошена війна раптово увірвалась у кожну родину. Зараз для тих, хто проживає на мирних територіях, немає нічого важливішого, ніж вісті з передової, з фронту. А весь український народ вкотре демонструє неймовірний патріотизм. Тож цілком логічно, що доброю традицією серед студентів і викладачів Уманського національного університету садівництва стала допомога українським військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО.
З 29 березня по 8 травня в Уманському НУС за ініціативи ради студентського самоврядування та Уманської громадської волонтерської організації «Разом» тривали благодійні акції «Павучок», «Добро жменями», «Подаруй надію!».
Метою акцій був збір коштів на купівлю сіток-основ для виготовлення самих маскувальних сіток для наших захисників та безпосередньо їх плетіння. До акцій активно долучилися всі факультети, було зібрано 5400 гривень, що передані у волонтерську організацію «Разом». Завдяки тому, що кошти були зібрані та надані вчасно, волонтери стали в чергу на закупівлю якісного рулону сітки (80 м), з якого буде виготовлено вручну 35 сіток, адже саме виготовлені вручну сітки є найкращими. І, можливо, комусь вони врятують життя.
Зараз, саме зараз, ми повинні підтримати тих, хто не бачить ні сну, ні спочинку, тих, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо ж знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть душевні листи можуть надихати, давати наснагу далі жити і боротися за мирне небо над нами.
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/DSC_0720-600x-ad6.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/1200x800-3.95f-600x-82d.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/DSC_0710-600x-ad6.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/1200x800-1.95f-600x-82d.jpeg)
Але, на жаль, на одному бойовому духові перемоги не отримати і голими руками ворога не здолати, бо ж від одного нашого бажання куля повз не пролетить.
Тому ми закликаємо приєднуватися до волонтерського загону «Разом». Не будьте байдужими, зробіть свій вклад в перемогу!
Аліна Варич, заступник голови
ради студентського
самоврядування університету
Фотогалерея
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/1200x800-1.95f-250x180-a06.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/1200x800-3.95f-250x180-a06.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/1200x800-img-d3905ff6c063e55cad299c4c4f6f9379-v.95f-250x180-a06.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/20180504_132216-250x180-349.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/DSC_0710-250x180-349.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/DSC_0713-250x180-349.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/DSC_0720-250x180-349.jpeg)
![Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!](assets/cache/images/2018/News/Volonteri/DSC_0728-250x180-349.jpeg)