25.03.2015 5454

Неосяжний світ поезії

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…»

Ліна Костенко

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Без поезії ми не уявляємо ні години відпочинку, ні будь-які урочистості. В усі часи поетів спонукала до творчості потреба висловлюватись про свої почуття, повідати історію свого народу, охарактеризувати епоху, в якій вони живуть.

Студенти факультету агрономії на чолі із заступником декана з виховної роботи Оленою Черно стали учасниками ініційованої Науковою бібліотекою поетичної години «Неосяжний світ поезії», присвяченої Всесвітньому дню поезії.

Розпочала захід керівник літературної студії «Алеями вічного саду» Наукової бібліотеки Наталія Михайлова, яка охарактеризувала багатогранний і цікавий світ поезії.

Бібліотекарі Наталя Чернова, Марія Фіткаленко, Наталя Михайлова зачитали не тільки поезії українських поетів: Ліни Костенко, Василя Стуса, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Олександра Олеся, Василя Симоненка, але й власного написання.

Неосяжний світ поезії

Зачаровані поетичними рядками, чудово декламували вірші студенти: Ліза Омельченко (23-ас група), Олександр Яценко (23-ас група), Світлана Хуторянська (23-ас група), Христина Василів (33-ас група), Василь Горбатюк (21-а група).

Неосяжний світ поезії

Протягом заходу активно обговорювались найулюбленіші вірші сучасної української поезії.

Христина Василів,

студентка 33 -ас групи