02.03.2017 5078

Невирішуваних проблем немає!

Згідно результатів опитування, проведеного серед молоді, 48 % респондентів хоч раз задумувались про самогубство, а половина з них робили спроби покінчити з життям. Ці цифри надзвичайно лякають .

Тож останній день зими студенти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва в черговий раз зібралися, аби поговорити на актуальну та болючу тему – про попередження суїцидальних думок серед молоді. Цікаві та важливі повідомлення підготували студентки 11-фк групи Діана Сторожук і Каріна Поліщук, 11-ф групи – Наталія Горб й Анастасія Резнік, 31-ф групи – Наталія Щербина та Людмила Черненко.

Невирішуваних проблем немає!

У ході зібрання було озвучено жахаючу статистику самогубств серед молоді, обговорено проблему так званого «смертельного вірусу» в соціальних мережах та заходи попередження цих згубних думок.

Суїцид — це лише примара виходу з ситуації, ілюзія вирішення проблеми. Цінність людського життя, безперечно, важко переоцінити. У соціальних мережах можна зустріти сторінки людей із хештегами #морекитов, #явигре, #тихийдом, #f56, #57, #58. Без сумніву, саме учасникам даних груп зараз потрібна підтримка і теплі слова, адже саме ілюзорні думки про самотність часто стають причиною самогубств. А всього лиш простим співчуттям і розумінням кожен з нас може врятувати чиєсь життя, надавши людині неоціненну можливість пізнання цікавостей життя!

Потрібно пам'ятати про те , що немає невирішуваних проблем!

Анастасія Резнік, студентка 11-ф групи