22.10.2013 5044

Незабутні враження від зустрічі із музикою

19 жовтня студентський актив Уманського національного університету садівництва відвідав концерт Олега Полянського – піаніста-віртуоза з Німеччини.

Незабутні враження від зустрічі із музикою
Олег Полянський народився в 1968 році у Києві, є випускником Державного музикально-педагогічного інституту імені Гнесіних (м. Москва), з 1993 року живе у Кельні. Своїми головними вчителями називає Олександра Александрова з Академії імені Гнесіних, Сергія Доренського з Московської консерваторії і Павла Гілілова, професора з Вищої школи музики Кельна і Зальцбурга. У 1998 році став лауреатом Міжнародного конкурсу імені П.І. Чайковського. А ще в його активі – досягнення на конкурсах в Токіо (Японія, 1986), Монреалі (Канада,1988), Марселі (Франція), Цинциннаті (США), Італії і т.д. Олег Полянський – прекрасний педагог, доцент Вищої школи музики в Кельні.

Незабутні враження від зустрічі із музикою
Усіх любителів фортепіанної класичної музики видатний музикант порадував виступом у концертному залі Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького. За що окрема глибока подяка організатору концерту – Черкаській обласній філармонії в особі заступника директора Віталія Дуки.

Усі отримали справжнє задоволення від зустрічі з музикою. Як повідали шанувальники, Полянського називають «поетом фортепіано», адже йому підвладні найгучніші і найтихіші звуки, які він переплітає потужно, яскраво, індивідуально. І очевидці змогли переконатися в цьому, прослухавши музичні твори Й. Брамса, Ф. Ліста. Піаніст ніби злився воєдино з інструментом, буквально ожививши його.

Експресивний, емоційний, музикант щедро ділився талантом з аудиторією, яка відповідала бурхливими оплесками і криками «Браво!».

Блискучий піаніст у фіналі «на біс» виконував соло перед публікою, яка слухала його, затамувавши подих. Кланявся, притиснувши руку до серця, посміхався. Олег Полянський отримав букети квітів від вдячних поціновувачів таланту. Присутні у залі, стоячи, довго аплодували. Відчувалося: розлучатися не хотілося. Нам подарували яскраві, унікальні та незабутні моменти спілкування з високим мистецтвом.

Прес-служба ради студентського самоврядування

Уманського НУС