22.07.2015 6106

Незабутня подорож до міста Лева

Студенти нашої групи давно мріяли побувати у Львові. І ось нещодавно ми подарували собі вихідні у найромантичнішому місті України. незважаючи на те, що давно начулися про його красу та самобутність, побачене вразило надзвичайно.

Незабутня подорож до міста Лева

Бродили по Старому місту, проїхалися на місцевому трамвайчику (трамваї тут старовинні, але дуже чисті й ошатно розфарбовані).

Піднімалися на гору Високий Замок (панорама міста з місцевого оглядового майданчика – приголомшлива). А вечірній Львів з висоти Замкової гори – це справжня казка.

Незабутня подорож до міста Лева

Відвідали кілька львівських кав'ярень. Каву тут заварюють якось по-особливому, надзвичайно смачно! Досхочу наїлись місцевих тістечок, побували в легендарній «Криївці». Головне в цьому ресторані не тільки і не скільки атрибутика, а добре приготовлені страви.

Незабутня подорож до міста Лева

З екскурсоводами дуже пощастило. Видно, що ці люди люблять своє місто і справу, якою вони займаються. Запам’яталася екскурсія на Личаківський цвинтар. Воістину легендарне місце. Тут можна дізнатися безліч легенд минулого, вклонитися могилам великих людей - Іван Франко, Соломія Крушельницька, Ірина Вільде, Василь Івасюк, - які поховані тут.

Незабутня подорож до міста Лева

Увечері бажаючі відвідали Львівський національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Сама будівля дуже гарна, але найвражаючішою є дзеркальна зала цього театру. Дивилися оперету «Весела вдова», яка зачарувала нас костюмами та високим рівнем гри артистів.

Незабутня подорож до міста Лева

А частина наших студентів – фанатів футболу - мала чудову можливість відвідати «Арену Львів», де в той день проходив матч «Шахтар-Металург».

Незабутня подорож до міста Лева

Їдучи зі Львова, ми дали собі обіцянку, що ще не раз повернемося сюди.

На зворотньому шляху до Умані ми зупинилися у місті Вінниця.  І знову унікальна екскурсія на шоу фонтанів. Єдиний в країні найбільший плаваючий фонтан у гирлі річки Південний Буг вразив нас: злітаючі догори під музику величезні потоки води у супроводі світлових та лазерних ефектів, відеопроекції на величезному екрані занурили всіх у нереальний, фантастичний вимір.

Незабутня подорож до міста Лева

Втомлені, але сповнені вражень, ми повертались додому.

Незабутня подорож до міста Лева

Ми дуже вдячні нашим кураторам груп Наталії Олександрівні та Олені Миколаївні за незабутню подорож!

Анастасія Крейтор, студентка 31 групи факультету менеджменту