15.12.2023 1651

Нова сторінка діяльності молодіжного лідерства в УНУС

Засідання Центральної виборчої комісії студентів та Ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва відбулося 14 грудня у конференц-залі.

Студентське самоврядування – це кращі можливості, що забезпечують молоді перспективу, буття та реалізацію. Тому, окрім освітньої компоненти, Уманський національний університет садівництва, разом з компетентними наставниками, пропонують студентам життя в ритмі молодіжного лідерства. Такі активісти є посередниками між керівництвом і здобувачами освіти, що допомагає реалізовувати кращі проєкти та задуми, як наукові, так і творчі: конференції, подорожі, внутрішньоуніверситетські заходи, волонтерство тощо. Наші студенти набувають професійних лідерських навичок і досвіду у спілкуванні, випробовують себе в керівництві, навчаються співпрацювати з органами влади, організовувати виховні заходи, виробничо-практичні та культурно-дозвілеві, волонтерські заходи тощо. А ще діяльність Ради студентського самоврядування традиційно висвітлюється на сайті університету.

Нова сторінка діяльності молодіжного лідерства в УНУС

Оприлюднення матеріалів про кандидатів до Ради студентського самоврядування університету та проведення передвиборчих дебатів дали змогу колективу ознайомитися з претендентами до Ради студентського самоврядування УНУС широкому загалу. Тож логічно, що процес завершився голосуванням молодіжного електорату за лідерів, які їм імпонували. І нині засідання розпочалося з обрання секретаря Ради. Одноголосим рішенням ним стала Марія ВОЙЧУК – студентка 21-о групи факультету економіки і підприємництва.

Новий протокол засідання студактиву університету знаменує початок діяльності наступних членів органів студентського самоврядування, які, власне, готовністю до кращих звершень підтвердили право на довіру загалу. Присутні кандидати та голови студентських рад факультетів обговорили актуальні питання та завдання за Порядком денним:

1. Результати виборів до ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва (доповідач – заступниця голови центральної виборчої комісії студентів Уманського НУС Юлія САВРАНСЬКА);
  2. «Про завдання Ради студентського самоврядування УНУС та особистий досвід щодо організації студентства університету» (доповідач – голова РСС УНУС 2022-2023 навчального року Сніжанна ОЛІЙНИК);
  3. Обрання голови Ради, заступників, секретаря та розподіл обов’язків між членами Ради студентського самоврядування шляхом прямого голосування.

Шляхом обговорення та голосування, було обрано голову Ради, заступників та секретаря, а також розподілено обов’язки функціональні обов’язки серед членів.

У підсумку склад Ради студентського самоврядування сформовано:

• Олександра КУРМАЗ – студентка 11-ек групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин – голова Ради студентського самоврядування;
  • Вероніка КОБЕРНИК – студентка 31-т групи інженерно-технологічного факультету – заступник голови, відповідальна за науково-навчальну діяльність студентів;
  • Ілона НЕПОКРИТА – заступник голови, відповідальна за культурно-просвітницький сектор;
  • Марія ВОЙЧУК – студентка 21-о групи факультету економіки і підприємництва – секретар Ради, відповідальна за ведення соцмереж;
  • Владислав МАТВІЄНКО – студент 21 к-лк групи факультету лісового та садово-паркового господарства – член сектору працевлаштування та профорієнтації;
  • Олексій ГОЛОВЧЕНКО – студент 21-ім групи інженерно-технологічного факультету – відповідальний за сектор спорту і оздоровлення;
  • Вікторія СУПРУН – студентка 11-м групи факультету менеджменту – відповідальна за сектор працевлаштування та профорієнтації;
  • Анастасія КОВТОНЮК – студентка 41-е групи факультету економіки і підприємництва – член волонтерського сектору;
  • Катерина ВЛАСЕНКО – студентка 21-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин – член культурно-просвітницького сектору, сценаристка;
  • Анастасія ШАПОВАЛЕНКО – студентка 42-ас групи факультету агрономії – член культурно-просвітницького сектору, відповідальна за копірайт соцмереж Ради, сценарист;
  • Едуард ШИЛО – 11-лг група, факультету лісового та садово-паркового господарства – член сектору працевлаштування та профорієнтації;
  • Діана КОВАЛЕНКО – студентка 11-м групи факультету менеджменту – член культурно-просвітницького сектору;
  • Влада БАДАНЮК – студентка 41-е групи факультету економіки і підприємництва – відповідальна за сектор волонтерства;
  • Анна ЛЮБЧЕНКО – студентка 31-б групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин – член волонтерського сектору;
  • Аліна КОВАЛЕНКО – студентка 11-м групи факультету менеджменту – член культурно-просвітницького сектору;
  • Дар’я ДУЛЬСЬКА – студентка 11-т групи інженерно-технологічного факультету – член культурно-просвітницького сектору.

Засідання завершилося на позитивних і креативних ідеях щодо планів діяльності студентського активу та загальними світлинами.

Вдячність вам, шановна молодь, за вміння у воєнних буднях відповідально й ефективно будувати власне життя та допомагати осередку освіти і країні торувати стежку до Перемоги. Миру всім і довголіття!