14.11.2014 5174

Нове покоління молодих науковців кафедри фінансів і кредиту

Згідно з Положенням про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.99 р. № 309 (п.41), 12 листопада 2014 р. на засіданні кафедри фінансів і кредиту Уманського НУС було проведено атестацію аспірантів і здобувачів всіх форм навчання.

Із звітами про наукову роботу виступили:

– Світлана Чекалюк, тема наукового дослідження «Організаційно-економічні чинники забезпечення конкурентоспроможності сільськогосподарських підприємств», науковий керівник – д.е.н., професор Непочатенко О.О.

– Олександр Цикалюк, тема наукового дослідження «Формування конкурентоспроможності продукції садівництва на ринку України», науковий керівник – к.е.н., доцент Гузар Б.С.

– Крістіна Кулик, тема наукового дослідження «Механізм фінансового оздоровлення сільськогосподарських підприємств», науковий керівник – к.е.н., професор Бечко П.К.

– Ярослав Голобородько, тема наукового дослідження «Стратегічне управління конкурентоспроможністю переробних підприємств», науковий керівник – к.е.н., професор Бечко П.К.

– Вікторія Переверзєва, тема наукового дослідження «Управління інвестиційною діяльністю інститутів недержавного соціального страхування», науковий керівник – к.е.н. доцент Мальований М.І.

– Руслан Кулібаба, тема наукового дослідження «Ефективність інфраструктури ринку зерна», науковий керівник – д.е.н., професор Охріменко І.В.

– Тетяна Пшеничнюк, тема наукового дослідження «Страхування врожаю сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень». науковий керівник – академік УААН, д.е.н., професор Дем’яненко М.Я.

– Інна Кіпіоро, тема наукового дослідження «Фінансово-економічний механізм розвитку інноваційно-інвестиційної діяльності сільськогосподарських підприємств», науковий керівник – д.е.н., професор Стецюк П.А.

- Олександр Пересунько, тема наукового дослідження «Проектне управління інноваційною діяльністю сільськогосподарських підприємств», науковий керівник – д.е.н., професор Стецюк П.А.

Нове покоління молодих науковців кафедри фінансів і кредиту

Після виступу доповідачів учасниками зібрання активно обговорювались тематика та результати досліджень, перспективи подальшої наукової роботи.

Звіти та доповіді науковців кафедри фінансів і кредиту свідчать, що аспіранти плідно працюють над темами дисертаційних досліджень, результати яких публіковуються у наукових фахових виданнях, колективних монографіях, беруть активну участь як у вітчизняних, так і в міжнародних наукових конференціях та в науковому і навчальному процесі кафедри.

Науковці кафедри фінансів і кредиту після успішного захисту звітів про наукову роботу.

Богдан Гузар, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту

Юлія Улянич, к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів і кредиту