02.12.2014 4678

Нові бази практики – нові можливості

11 листопада 2014 року відбулася зустріч студентів 1 курсу напряму підготовки «Туризм» з керівником Катеринопільського краєзнавчого музею Галиною Снігур. Вона вже здавна розвиває та популяризує традиційне народне мистецтво художнього розпису, який є перлиною Черкащини. Значний багаж народних знань, втілений у розписах, дав можливість Галині Павлівні захопити студентів красою нашої історії, поділитись стародавніми обрядами та провести майстер-класи з художнього розпису.

За ініціативи завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмили Транченко був підписаний договір про проходження практики студентами напряму підготовки «Туризм» на базі краєзнавчого музею та безпосередньо на території розкопок Трипільської культури в Катеринополі.

Нові бази практики – нові можливості

Студенти ж у свою чергу отримали багато цікавої інформації та закріпили свої патріотичні життєві позиції. Залишилось тільки дочекатись літа та захоплюючої практики!!!!!

Людмила Нещадим, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи