23.06.2015 4579

Нові можливості для студентів напряму підготовки «Туризм»

Студентам напряму підготовки «Туризм» Уманського національного університету садівництва наразі пропонується участь у Програмі з організації виробничої практики  «Практична лабораторія по туризму» при туристичній компанії «Туристична пошта» м. Київ.

В результаті практичної підготовки за даною програмою студенти гарантовано отримують необхідний обсяг практичних навичок та знань, який значно підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці та шанси на працевлаштування за фахом.

Практична підготовка за цією програмою не вимагає від студентів відриву від навчання і може здійснюватися як в канікулярний період так і протягом навчального року, що дозволяє студентам уловити різноманітні особливості пов’язані з сезонністю туристичної галузі.

В процесі практики студенти отримують кваліфіковану практичну підготовку, що дозволяє студентам освоїти навички практичної роботи.

Нові можливості для студентів напряму підготовки «Туризм»

Перевагою участі студентів у даній програмі є можливість заробляти гроші, здійснювати реальні продажі своїм туристам в процесі практики. При організації  в процесі практики «живих бронювань», студенти отримують винагороду в розмірі 50% від комісії туроператора.

Нові можливості для студентів напряму підготовки «Туризм»

Студенти мають можливість оформлення 1-го робочого місця, працевлаштування у компанії  «Туристична пошта» та отримання рекомендаційних листів для роботодавців у туристичній галузі

Кафедра  туризму та готельно-ресторанної справи