12.11.2014 4730

Нові можливості закордонного стажування студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва за підтримки туристичної фірми «Rimtour», з якою вони співпрацюють, провели відкритий семінар для студентів першого курсу навчання напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» про їх можливість проходження практики, стажування чи тимчасового працевлаштування за кордоном. Це гарний шанс для них не лише отримати кошти, але і досвід, покращити свій рівень іноземних мов та завести нових друзів за межами наших кордонів.

Всі студенти, що слухали лекцію, були зацікавлені темою семінару та задавали безліч запитань. В аудиторії під час повідомлення інформації про інші країни відчувалась пожвавлена атмосфера.

Надалі ми плануємо співпрацювати з туристичною фірмою  «Rimtour» у гарних традиціях, запрошуючи іноземців та студентів, які вже мали змогу навчатися чи працювати за кордоном.

Наталія Парубок, методист кафедри туризму та готельно-ресторанної справи