15.03.2013 5391

Новини спорту (баскетбол)

Понад 100 років тому в США викладач фізичного виховання Спрінгфілдського коледжу Джеймс Нейсміт вигадав гру для закритого приміщення. Щоб пожвавити уроки, він запропонував студентам влучити м’ячем у звичайні корзини для збору персиків, закріплені над гравцями поза межами їх досяжності на висоті 3м 5 см від підлоги. Так як м'яч закидався до кошика, нова гра отримала назву «баскетбол» (у перекладі з англ. «basket» - корзина, «ball» - м'яч). Так почали грати в баскетбол. Ця гра захопила в полон людей різного віку в усіх куточках земної кулі. Особливо популярний баскетбол серед студентської молоді.

Новини спорту (баскетбол)

Славні баскетболістські традиції має і наш університет. Збірні команди УНУС беруть участь у міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Традиційним стало проведення в університеті баскетбольних змагань. У лютому-березні проведено чемпіонат УНУС з баскетболу. Змагання пройшли в напруженій боротьбі серед збірних команд факультетів.

Команда факультету економіки і підприємництва

У результаті багатоденної боротьби перемогу (І місце) здобула команда інженерно-технологічного факультету. На ІІ місці – команда факультету агрономії, на ІІІ місці – команда факультету економіки і підприємництва. Переможці змагань нагороджені грамотами.

Команда інженерно-технологічного факультету

Серед кращих баскетболістів турніру слід відзначити:

– Пономара Артема, Зайцева Артема, Шевцова Андрія, Щербенка Олександра (інженерно-технологічний факультет);

– Перехреста Максима, Короля Владислава (факультет агрономії);

– Погорецького Миколу, Корнійчука В’ячеслава (факультет економіки і підприємництва);

– Греженця Олександра, Литвиненка Андрія (факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин);

– Попиченка Дениса (факультет менеджменту).

Кафедра фізичного виховання і

психолого-педагогічних дисциплін