09.04.2013 5776

Новини спорту (баскетбол)

Збірна команда з баскетболу Уманського національного університету садівництва успішно виступила в чемпіонаті міста 2013 року, який відбувся в спортзалі Уманського педагогічного університету. Перемігши в напруженій боротьбі збірну команду УДПУ в заключному поєдинку з рахунком 57:42, збірна команда нашого університету завоювала 1 місце.

Новини спорту (баскетбол)

Найрезультативнішими гравцями в команді стали Максим Перехрест (18 оч.), Владислав Король (10 оч.), Андрій Шевцов ( 10 оч.).

Збірна команда УНУС виступала в складі: Артема Зайцева, Артема Пономаря, Миколи Погорецького, Андрія Литвиненка, Олексадра Гретинця, Дениса Попиченка, Максима Перехреста, Владислава Короля, Андрія Шевцова. Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін О.Ф.Кулик.