03.03.2014 4719

Вітаємо збірну команду факультету менеджменту з перемогою у чемпіонаті університету з баскетболу

27 лютого в спортивній залі Уманського НУС відбувся чемпіонат університету з баскетболу серед жіночих команд факультетів. У напруженій боротьбі І місце здобула команда факультету менеджменту, яка показала гарний рівень гри: Ящук Юлія – 11-гр, Лебідь Дар’я – 11-гр, Кулібаба Віолетта – 11-гр, Моспан Юлія – 11-м, Оніщук Ірина – 11-з, Царинна Анна – 11-тн, Народова Ірина – 11-тм, Грабчак Лілія – 11-тм, Тарасенко Діана – 11-з.

ІІ місце здобула команда дівчат факультету економіки і підприємництва, а ІІІ місце – команда дівчат факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших здобутків на спортивному олімпі!