04.03.2013 5210

Нумо, хлопці!

Наприкінці лютого в спортивній залі Уманського НУС було проведено змагання «Нумо, хлопці». Організаторами виступили рада студентського самоврядування та деканат інженерно–технологічного факультету. Захід був присвячений до Дня захисника Вітчизни. Між собою змагались студенти 1–4 курсів. Від кожної групи була представлена команда в складі трьох хлопців. На протязі чотирьох змагань кожен учасник демонстрував свою міць та силу. Повболівати за своїх одногрупників прийшло багато студентів.

Наприкінці спортивного свята декан факультету Пушка Олександр Сергійович подякував усім учасникам та привітав переможців. Команди, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця були нагородженні грамотами та солодкими подарунками.

І місце - 32-т група

Ми сподіваємось, що такі змагання стануть традицією та будуть проводитись кожного року, адже саме юнаки – це наші майбутні захисники та наша надія!

Рада студентського самоврядування інженерно–технологічного факультету закликає всіх студентів до здорового способу життя!!!

Учасники змагань

Підготувала студентка 41 тз групи Ганжа І.М.