30.09.2021 5179

Обирайте вакцинацію, адже це синонім здоров’я!

Зустріч з лікарем-педіатром Центру первинної медичної допомоги Паланської сільської ради та тренером для працівників пунктів щеплення Мариною Опаленко відбулася сьогодні в Уманському національному університеті садівництва.

Обирайте вакцинацію, адже це синонім здоров’я!

Модератором заходу виступила Тетяна Гейко, начальник відділу охорони праці Уманського НУС, закликавши присутніх відповідально ставитись до власних дій і вчинків, до накопичення та аналізу знань, адже від свідомого використання інформації у побуті залежить людське життя та його якість.

Обирайте вакцинацію, адже це синонім здоров’я!

Прослуховуючи лекцію на тему пандемії, присутні студентські та викладацькі колективи мали нагоду дізнатися про: вакцинацію від СОVID-19 і ризики для молоді, що виникають після вакцинування; яка різниця між вакцинами та їх ефективність; перебіг вакцинації від СОVID-19 в інших країнах; які є протипоказання до вакцинації; післявакцинальні реакції та хто дає гарантії щодо якості вакцин.

Марина Олександрівна наголосила на важливості вакцинації, адже це знизить ризики негативного впливу вірусу СОVID-19 на організм людини. За попередніми дослідженнями вакциновані люди або взагалі не хворіють на СОVID-19, або мають незначні симптоми його проявів. Імуногенність (здатність вакцини утворювати гуморальний (визначені рівні антитіл у відсотковому еквіваленті) або клітинно-опосередкований імунітет) вакцин від СОVID-19 складає близько 90%, а це гарний показник у боротьбі з даною хворобою. Обговорювалася також тема вакцинації проти СОVID-19 осіб, які раніше хворіли на вірус та яким чином використовуються вакцини на платформі мРНК у осіб з алергією, адже реакція на молекулу поліетиленгліколь чи подібну до неї є абсолютним протипоказанням до щеплення вакцинами, до складу яких входить дана речовина. Дані рекомендації вважаються тимчасовими та можуть змінюватися у випадку надходження оновлених дани, або якщо вони не суперечать чинній інструкції до вакцини.

Обирайте вакцинацію, адже це синонім здоров’я!

Марина Опаленко зауважила на дбайливому ставленні до власного здоров’я, адже вчасні дії, на упередження, можуть зберегти не лише здоров’я і якість життя кожного з нас, а й наших родин, оточення.

Відомості про вакцинацію можна також відслідковувати на сайті «Все про вакцинацію від СОVID-19 в Україні» та на сайтах іноземних країн, яким ви довіряєте.

Наостанок Марина Олександрівна додала важливу інформацію про носіння масок навіть вакцинованим громадянам, адже це допоможе всім бути у безпеці!

Шановна університетська громадо, бережіть себе та своїх близьких, майте критичне мислення щодо СОVID-19 та обирайте вакцинацію, адже це синонім здоров’я!

Пресцентр Уманського НУС