09.05.2015 1487

Обласний фестиваль хореографічного мистецтва імені В.К.Авраменка

4 квітня в Уманському МБК ім.Ю.Смолича відбувся заключний регіональний огляд-конкурс хореографічних колективів у рамках обласного фестивалю хореографічного мистецтва, присвяченого 120-й річниці від дня народження В.К.Авраменка.

У цьому конкурсі взяли участь 25 танцювальних колективів із Умані, Жашківського, Маньківського, Христинівського та Уманського районів. Оцінювало хореографічні колективи високоповажне журі у складі  заслуженого артиста України – Татарінова Володимира Федоровича, методиста по жанру хореографії обласного центру народної творчості та викладача кафедри хореографії педагогічного університету м. Слов'янськ – Гусаченко Лариси Миколаївни, а також директора обласного центру народної творчості – Іванової Таміли Василівни.

Колективи заворожили всіх присутніх філософсько-феєричною магією танцю,  глибоким патріотизмом та яскравою танцювальною лексикою.

Оригінальністю танцювальних сюжетів, неординарністю сценічних костюмів та наявністю академічної школи вразили членів журі учасники хореографічної студії «Уманська перлинка», театр танцю «Модерн» та народний аматорський ансамбль танцю «Нивка»  Уманського національного університету садівництва (керівник Наталія Шаповаленко, балетмейстер Марія Александрова). Художній керівник, до речі, дуже вдало використала елементи драматургії у хореографічних постановках. А також журі відзначили у цих колективах  високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури та грамотний  підбір танцювальних фігур.

Обласний фестиваль хореографічного мистецтва імені В.К.Авраменка

Глядацька зала вітала  виступи морем оплесків та вигуками «Браво!».