Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!
Минув перший тиждень навчання для студентів першого курсу напряму підготовки «Облік і аудит».
1 вересня студенти відвідали свою першу лекцію на тему «Майбутнє України в єдності, соборності демократичної держави».
Після лекції студенти взяли участь в урочистій лінійці, присвяченій «Дню знань». Ближче познайомились із куратором групи, доцентом кафедри обліку і аудиту Оленою Матрос. Проведено бесіду на тему «Я гордо несу звання студента Уманського НУС».
Студентам було представлено старосту групи – Анну Бурлаченко, яка є випускницею Уманської ЗОШ № 14.
7 вересня студенти зустрілися з ректором університету Оленою Непочатенко, яка представила першокурсникам весь склад ректорату, ознайомила студентську аудиторію зі структурою, підрозділами та матеріально-технічною базою, які забезпечують належний рівень навчально-виховного процесу в університеті.
8 вересня студенти відвідали свою першу виховну годину, яка була присвячена історії Уманського НУС. Куратор групи розповіла про цікаві події з історії університету
Студенти 11- о групи налаштовані на нові звершення та цікаве студентське життя.
Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту
Фотогалерея
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/1_lekciya...-250x180-a96.jpeg)
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/1_lekciya..-250x180-4f7.jpeg)
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/1_lekciya.-250x180-4f7.jpeg)
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/1_lekciya_-250x180-942.jpeg)
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/_god_8_09-%281%29-250x180-5f8.jpeg)
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/_god_8_09-%282%29-250x180-a84.jpeg)
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/_rektor-250x180-705.jpeg)
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/_rektor2-250x180-fba.jpeg)
![Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!](assets/cache/images/2015/audit/1-year/z-kuratorom-250x180-b25.jpeg)