09.09.2015 4695

Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!

Минув перший тиждень навчання для студентів першого курсу напряму підготовки «Облік і аудит».

1 вересня студенти відвідали свою першу лекцію на тему «Майбутнє України в єдності, соборності демократичної держави».

Після лекції студенти взяли участь в урочистій лінійці, присвяченій «Дню знань». Ближче познайомились із куратором групи, доцентом кафедри обліку і аудиту Оленою Матрос. Проведено бесіду на тему «Я гордо несу звання студента Уманського НУС».

Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!

Студентам було представлено старосту групи  – Анну Бурлаченко, яка є випускницею Уманської ЗОШ № 14.

7 вересня студенти зустрілися з ректором університету Оленою Непочатенко, яка представила першокурсникам весь склад ректорату, ознайомила студентську аудиторію зі структурою, підрозділами та матеріально-технічною базою, які забезпечують належний рівень навчально-виховного процесу в університеті.

Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!

8 вересня студенти відвідали свою першу виховну годину, яка була присвячена історії Уманського НУС. Куратор групи розповіла про цікаві події з історії  університету

Обліковці – 11-о - «Перший раз на перший курс»!

Студенти 11- о групи налаштовані на нові звершення та цікаве студентське життя.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту