14.03.2014 4569

Обрано нового голову ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету

24 лютого 2014 року відбулося зібрання Ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету Уманського НУС.

На порядок денний було винесено такі питання: звіт про виконану роботу голови Ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету; обрання нового лідера студентства факультету й оновлення складу Ради студентського самоврядування.

Доповідачем по першому питанню став голова студради Олександр Тараненко, який змістовно розповів присутнім про проведені заходи, а саме: організацію різних заходів на рівні факультету, зокрема флешмоб, суботники, екскурсії до Дня партизанської слави, конкурси на кращу кімнату в гуртожитку, виставки художніх робіт, активну та результативну участь в команді КВН університету та тісну співпрацю з студентським самоврядуванням університету.

Олександр Тараненко подякував адміністрації університету та деканату за підтримку та допомогу під час обіймання ним посади голови студради факультету.

Результати  роботи голови студради та всього студентсього активу високо оцінили декан факультету Олександр Пушка та заступник декана з організаційно-виховної роботи Людмила Матенчук.

На посаду голови Ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету більшістю голосів присутніх на зібранні студентів було обрано студентку 21-ім групи Яну Розуменко. Вона, враховуючи пропозиції та побажання присутніх, розпочала свою діяльність із підбору команди студентського активу та планування заходів на поточний період.

Тож висловлюємо щирі вітання Яні і бажаємо їй та новому складу студентської ради факультету активної життєвої позиції й успіхів у реалізації подальших творчих ідей.

Людмила Матенчук,

заступник декана з організаційно-виховної роботи