13.10.2020 5312

Обрано раду студентського самоврядування університету

Рада студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва є потужним органом управління навчальним закладом, адже завжди стоїть на сторожі захисту інтересів студентської молоді, активно співпрацюючи з вищими керівними органами закладу вищої освіти. А ще дана рада є виборним органом, шлях до якого лежить через таємне голосування студентської спільноти. І нині, 13 жовтня, в Уманському НУС відбулися чергові вибори до ради студентського самоврядування університету.

Молодь дисципліновано, дотримуючись правил адаптивного карантину, свідомо та виважено обирала актив студентського загалу. Попередньо всі факультети університету, керуючись законодавством, Статутом вищого закладу та нормами «Положення про студентське самоврядування Уманського НУС», вже обрали своїх представників до ради студентського самоврядування.

Обрано раду студентського самоврядування університету

Згідно результатів виборів, на посаду очільниці студентського самоврядування обрано Оксану Беденко – студентку факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин; за рішенням організаційного засідання Ради студентського самоврядування посади заступників обійняли Олександр Свинарський, представник студентського загалу з факультету агрономії, та Наталія Сьомко – студентка факультету економіки і підприємництва. Анастасія Клименко з факультету менеджменту, шляхом голосування, була обрана на посаду секретаря, а Антоніна Коханова, юна активістка навчального закладу, майже одноголосно отримала звання очільниці сектору якості освіти.

Шановні представники ради студентського самоврядування! На вас нині покладено велику відповідальність. І у ваших силах не лише покращити життя студентів, а й вплинути на динаміку успішності й оздоровчу дозвілеву діяльність студентської молоді. Скористайтеся кращими аспектами сили самоврядування, довівши загалу, що саме ваші методи управління є дієвими та корисними для процвітання Уманського національного університету садівництва. Вітаємо з обранням! Зичимо всім міцного здоров’я та в добрий час!

Пресцентр Уманського НУС