19.09.2013 4915

Оголошується конкурс на заміщення посади директора ВСП «Агротехнічний коледж» та директора ВСП «Тальянківський агротехнічний коледж» Уманського національного університету садівництва

Уманський національний університет садівництва

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади директора ВСП «Агротехнічний коледж» Уманського національного університету садівництва.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особистий листок з обліку кадрів, копії документів про повну вищу освіту, копію трудової книжки, довідку з місця роботи, засвідчених в установленому порядку.

Документи приймаються протягом чотирнадцяти днів з дня оголошення конкурсу в відділі кадрів університету за адресою: вул. Інститутська, 1, м. Умань. Телефон: 4-69-83.

(газета «Нова доба» № 67 від 19 вересня 2013 р.)

Уманський національний університет садівництва

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади директора ВСП «Тальянківський агротехнічний коледж» Уманського національного університету садівництва.

(газета «Нова доба» № 67 від 19 вересня 2013 р.)