13.03.2015 5076

Оголошується прийом на безкоштовне навчання зі спеціальності „Агрономія” за ваучером

Інститут післядипломної освіти та дорадництва Уманського національного університету садівництва оголошує про прийом слухачів на безкоштовне навчання за програмою перепідготовки зі спеціальності 7.09010101 „Агрономія” за ваучером*.

Для отримання ваучера необхідно звернутися до територіального органу Державної служби зайнятості за місцем проживання.

Право на одноразове отримання ваучера мають:

– особи віком від 45 років та до досягнення ними пенсійного віку;

– особи, страховий стаж яких становить не менше 15 років;

– особи, які вже мають повну вищу освіту за будь-якою іншою спеціальністю (диплом спеціаліста, магістра).

Етапи вступної кампанії:

Початок прийому заяв та документів – 14 квітня 2015 року.

Закінчення прийому заяв та документів – 24 квітня 2015 року.

Строки проведення вступних випробувань – 27-28 квітня 2015 року.

Зарахування вступників – до 29 квітня 2015 року.

Перелік документів для вступу до університету:

– ваучер з територіального органу Державної служби зайнятості за місцем проживання;

– диплом державного зразка про повну вищу освіту і додаток до диплома (оригінали та копії);

– паспорт та ідентифікаційний код (оригінали та копії);

– 2 фотокартки розміром 3х4 см;

– свідоцтво про шлюб (або його розірвання) при невідповідності прізвища за паспортом і в дипломі (оригінал та копію).

Документи подаються до Інституту післядипломної освіти та дорадництва за адресою:  кабінет № 190, навчальний корпус № 4, вул. Інститутська 1, УНУС, м. Умань, Черкаська область 20305.

Подати заяву можна на сайті університету www.udau.edu.ua

Термін навчання – два роки. Вартість навчання становить 12180 грн за весь період. Після закінчення навчання випускники отримують диплом державного зразка про перепідготовку спеціаліста з присвоєнням відповідної кваліфікації.

За додатковою інформацією про умови вступу і навчання звертайтесь за тел. (04744) 3-44-63, e-mail: agroadvice@ukr.net

*Постанова Кабінету Міністрів України № 207 від 20 березня 2013 р. „Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці”