Оновлення дорожнього покриття студмістечка Уманського НУС
В Уманському національному університеті садівництва постійно піклуються про якість матеріально-технічного забезпечення та комфорт жителів студмістечка. Адже студентський кампус навчального закладу є справжньою окрасою міста, приваблюючи не лише зацікавлених туристів, а й містян і жителів району автентичною красою й екологічністю.
Тому, для вирішення проблеми з покращення якості дорожнього покриття на території студмістечка, керівництво Уманського НУС звернулося за допомогою до очільниці міста Умань Ірини Плетньової. І, в результаті позитивного розгляду даного звернення на сесії міської ради, ремонтні роботи на території Уманського НУС були внесені до загальноміського плану проведення ремонтних робіт.
![Оновлення дорожнього покриття студмістечка Уманського НУС](assets/cache/images/2021/news/remont/dsc_0028-600x-f68.jpeg)
![Оновлення дорожнього покриття студмістечка Уманського НУС](assets/cache/images/2021/news/remont/dsc_0038-600x-b2c.jpeg)
![Оновлення дорожнього покриття студмістечка Уманського НУС](assets/cache/images/2021/news/remont/dsc_0039-600x-9d6.jpeg)
![Оновлення дорожнього покриття студмістечка Уманського НУС](assets/cache/images/2021/news/remont/dsc_0027-600x-ef2.jpeg)
Висловлюємо щиру вдячність очільниці м. Умань Ірині Плетньовій, керівнику відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради Віталію Харченку за розуміння та сприяння у покращенні території університету.
Пресцентр Уманського НУС