30.05.2015 5581

Ось і пролунав останній дзвінок!!!

29 травня в  Уманському НВК «Загальноосвітня школа ім. Ю.О. Гагаріна - педагогічний ліцей» пролунав традиційний останній дзвінок для випускників.

На свято було запрошено і представників Уманського НУС – доцентів кафедри обліку і аудиту Валентина Бобка, Олену Матрос та старшого викладача Олега Поліщука.

Традиційно всім колективом школи було виконано Гімн України.

Ось і пролунав останній дзвінок!!!

Слово для привітання було надано Валентину Бобку, який від імені ректора та всього колективу Уманського НУС привітав учнів та педагогічний колектив школи зі святом останнього дзвоника. Від університету було вручено подяку за тісну співпрацю між закладами.

Ось і пролунав останній дзвінок!!!

Варто відзначити, що педагогічний колектив та випускники школи досить оригінально підійшли до організації свята. Багато щирих емоцій викликали танок учнів молодших класів та креативний танець випускників. Всіх присутніх до сліз розчулила пісня випускників «Прощавай, рідна школо».

Ось і пролунав останній дзвінок!!!

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту