03.10.2014 5647

Осінній похід в ліс студентів факультету менеджменту

Багато хто з нас любить ліс, коли, стомившись від метушні, можна хоча б на годину зануритись у царство природи. А яке задоволення вирушити до лісу з друзями - одногрупниками…

Такою можливістю скористалися студенти 41-з групи факультету менеджменту разом зі своїм куратором, викладачем кафедри української та іноземних мов Світланою Каричковською.

Ліс зустрів своїх гостей привітним шурхотом різнобарвного листя, запахом достиглих ягід та грибів, дзвінкими пташиними голосами. Прийшовши на місце, відразу ж усі почали щось робити: одні готували місце під багаття, інші збирали хмиз, а хтось просто насолоджувався красою природи чи грав у теніс. Хлопці показали себе справжніми кухарями, коли насмажили смачної картоплі. Не обійшлося і без цікавих конкурсів. Цей похід з морем сміху, розваг та щирим спілкуванням надовго залишиться у нашій пам’яті.

Осінній похід в ліс студентів факультету менеджменту

Тетяна Новак, староста 41-з групи факультету менеджменту