13.05.2022 4130

Основи продовольчої безпеки від аграріїв: продовжується серія вебінарів від науковців Уманського національного університету садівництва

Чергова зустріч із серії вебінарів науковців Уманського національного університету садівництва відбулася нині у навчальному закладі в онлайн-форматі.

Зважаючи на проблемні питання, що були висвітлені під час попередніх зустрічей, нині на розгляд авдиторії було винесено три актуальних у світлі формування продовольчої безпеки в умовах воєнного стану в Україні теми:

• Технологія вирощування картоплі (доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри овочівництва Андрій ТЕРНАВСЬКИЙ);
  • Захист плодових культур від шкідливих організмів (доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри захисту і карантину рослин Світлана МОСТОВ’ЯК);
  • Удобрення плодових культур (доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри плодівництва і виноградарства Роман ЯКОВЕНКО).

Висвітлені тематики була цікавими, актуальними та змістовними, а головне – відзначалися широким спектром прикладного застосування.

Пресцентр Уманського НУС