27.10.2016 4718

Основні аспекти майнового страхування розглядали на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

Практична сторона підготовки майбутніх фахівців економічного профілю є ключовим аспектом навчання на факультеті економіки і підприємництва.

У рамках даної концепції на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулася зустріч студентів третього курсу згаданого факультету з заступником директора страхової групи «ТАС» – Владиславом Китайгородським.

Страхування – це молодий напрям розвитку в Україні, і зараз воно знаходиться не найвищому рівні. Тож молоді, кваліфіковані фахівці у даній сфері наразі необхідні.

Темою зустрічі стало актуальне на сьогоднішній день питання майнового страхування в Україні. Запрошений гість розповів студентам про основні аспекти та напрями розвитку майнового страхування, а також в загальному про особливості роботи у цій сфері.

Студенти з цікавістю слухали розповідь, адже кожен з них, як майбутній фахівець у галузі економіки, розуміє важливість й актуальність даної теми та перспективи її розвитку у найближчому майбутньому. А  підтверджувалося це численними питаннями студентства до представника страхової групи.

Як відомо,навчальний матеріал краще засвоюється у практичному вигляді, отож сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть кращому засвоєнню вивченого матеріалу студентами, а результати не змусять себе чекати.

Ірина Слободяник, студентка факультету економіки  підприємництва