14.02.2014 5082

Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”

12 лютого радою молодих учених університету спільно з кафедрою агрохімії і ґрунтознавства було проведено науково-практичний семінар на тему: “Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”

У роботі семінару активну участь прийняли науковці університету, представники навчально-науково-виробничого відділу, виробничники ПРАТ “НВФ Урожай”, аспіранти та студенти.

Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”

Роботу семінару відкрили голова ради молодих учених Ігор Прокопчук та завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства Володимир Невлад.

У доповіді спеціаліста з розробки систем удобрення культур ПРАТ “НВФ Урожай” Юрія Галасуна були висвітлені питання, пов’язані з розробкою та реалізацією системи удобрення в умовах виробництва. Наведено показники продуктивності головних культур, що вирощуються на полях ПРАТ “НВФ Урожай” за останніх п’ять років.

Професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського НУС  Григорій Господаренко ознайомив учасників семінару з існуючими проблемами і тонкощами сучасного стану застосування добрив в Україні.

Ігор Прокопчук, голова ради молодих учених Уманського НУС