Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”
12 лютого радою молодих учених університету спільно з кафедрою агрохімії і ґрунтознавства було проведено науково-практичний семінар на тему: “Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”
У роботі семінару активну участь прийняли науковці університету, представники навчально-науково-виробничого відділу, виробничники ПРАТ “НВФ Урожай”, аспіранти та студенти.
Роботу семінару відкрили голова ради молодих учених Ігор Прокопчук та завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства Володимир Невлад.
У доповіді спеціаліста з розробки систем удобрення культур ПРАТ “НВФ Урожай” Юрія Галасуна були висвітлені питання, пов’язані з розробкою та реалізацією системи удобрення в умовах виробництва. Наведено показники продуктивності головних культур, що вирощуються на полях ПРАТ “НВФ Урожай” за останніх п’ять років.
Професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського НУС Григорій Господаренко ознайомив учасників семінару з існуючими проблемами і тонкощами сучасного стану застосування добрив в Україні.
Ігор Прокопчук, голова ради молодих учених Уманського НУС
Фотогалерея
![Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”](assets/cache/images/2014/deps/rada-vchenih/image007-250x180-a8f.jpeg)
![Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”](assets/cache/images/2014/deps/rada-vchenih/image001-250x180-acc.jpeg)
![Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”](assets/cache/images/2014/deps/rada-vchenih/image003-250x180-acc.jpeg)
![Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”](assets/cache/images/2014/deps/rada-vchenih/image005-250x180-acc.jpeg)
![Особливості застосування добрив на прикладі ПРАТ “НВФ Урожай”](assets/cache/images/2014/deps/rada-vchenih/image009-250x180-a8f.jpeg)