01.06.2015 5112

Останній дзвінок пролунав для випускників Уманського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів № 7 – колегіум»

Свято останнього дзвоника, веселе і сумне одночасно, – є символом закінчення шкільного навчання. Із цим святом випускників Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» прийшли привітати в.о. міського голови Олександр Цебрій, начальник Уманського міського відділу освіти Неля Ходаківська, депутат міської ради Володимир Слонський і к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Уманського НУС Наталя Шевченко.

Гості привітали випускників із закінченням школи та побажали амбітних планів і величних звершень, здоров’я, добра і удачі, натхнення та Божого благословення. Наталія Шевченко запросила випускників здобути вищу освіту в Уманському національному університеті садівництва та вручила подяку педагогічному колективу Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» за співпрацю та високий рівень знань випускників школи.

Інна Чернега, завідувач відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи