10.07.2014 5791

Останній крок до отримання диплому

Майже закінчилось веселе студентське життя для випускників 2014 р. факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». 8 та 9 липня студенти захистили свої дипломні роботи, чим підтвердили свої ґрунтовні знання в зовнішньоекономічній сфері. Попереду лише випуск, а вже сьогодні – всі вони мають кваліфікацію спеціаліста з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, яку присвоїла їм Державна екзаменаційна комісія.

Останній крок до отримання диплому

Дипломні роботи відображають актуальні проблеми сучасного менеджменту у сфері зовнішньоекономічної діяльності за матеріалами підприємств різних форм власності та сфер діяльності, де студенти проходили переддипломну практику. Було обрано нові цікаві об’єкти дослідження та теми, які раніше не розглядались, зокрема: «Удосконалення системи прийняття та контролю виконання управлінських рішень при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Гайворонський спеціалізований кар’єр», «Формування стратегії диверсифікації розвитку зовнішньоекономічної діяльності ПП «Фенікс Агро» Черкаської області», «Удосконалення системи управління змінами при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності в ДП «Голованівське лісове господарство» Кіровоградської області» та інші.

Під час написання дипломних робіт та їх захисту студенти показали себе як цілком сформовані спеціалісти, які володіють різними методами економічних досліджень та іноземною мовою. В роботах розроблялися бізнес-плани нових перспективних видів діяльності, розраховувалась їх економічна ефективність, розглядали різні сценарії розвитку зовнішньоекономічної діяльності обраного об’єкта дослідження. Роботи Климчук А.В., Масловатої Н.А., Матвієнко Я.А., Ратушної В.В. отримали рекомендацію до впровадження у виробничий процес підприємства.

Останній крок до отримання диплому

Колектив факультету менеджменту бажає випускникам самореалізації в обраній професії: тим, які вже працюють – кар’єрного росту, а тим, хто в пошуках – швидкого працевлаштування за спеціальністю.

Секретар ДЕК спеціальності

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності