17.11.2013 4616

«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено

Пріоритетним завданням сучасного вищого навчального закладу, яким є й Уманський національний університет садівництва, є налагодження міжнародних зв’язків і вдосконалення рівня освітніх послуг, які надаються.

14-16 листопада 2013 року в Києві у  приміщенні   Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2)  проходила щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», учасниками яких стали представники Уманського НУС заступник декана факультету економіки і підприємництва Світлана Власюк та начальник редакційно-видавничого відділу Леся Барабаш.

Організатори виставок – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.

«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено

Серед програмних заходів виставок – презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

Виставка «Освіта та кар’єра» – найбільша освітня виставка в Україні. Цього року в ній взяли участь понад 60 навчальних закладів з України та понад 70 навчальних закладів з Польщі, Литви, Росії, Чехії, Кіпру, Англії, Канади, Франції й інших країн.

«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено

Традиційно виставка розмістилася на двох поверхах Українського дому. Біля стендів працювали представники українських та закордонних навчальних закладів, які надавали консультаційні послуги відвідувачам та обмінювалися досвідом.

Представництва закордонних ВНЗ були зацікавлені в налагодженні співпраці з українськими вищими начальними закладами. Зокрема, пропозиції представників Уманського НУС зацікавили ВНЗ Франції, Кіпру, Польщі, Чехії.

Загалом цьогоріч на виставці панувала дружня й позитивна атмосфера спілкування, яка сприяла налагодженню конструктивного діалогу. Тому в подальшому також сподіваємося на позитивні результати.

Прес-центр університету