«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено
Пріоритетним завданням сучасного вищого навчального закладу, яким є й Уманський національний університет садівництва, є налагодження міжнародних зв’язків і вдосконалення рівня освітніх послуг, які надаються.
14-16 листопада 2013 року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) проходила щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», учасниками яких стали представники Уманського НУС заступник декана факультету економіки і підприємництва Світлана Власюк та начальник редакційно-видавничого відділу Леся Барабаш.
Організатори виставок – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.
Серед програмних заходів виставок – презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.
Виставка «Освіта та кар’єра» – найбільша освітня виставка в Україні. Цього року в ній взяли участь понад 60 навчальних закладів з України та понад 70 навчальних закладів з Польщі, Литви, Росії, Чехії, Кіпру, Англії, Канади, Франції й інших країн.
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/4-300x-3d3.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/5-300x-3d3.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/PB031122-300x-f6e.jpeg)
Традиційно виставка розмістилася на двох поверхах Українського дому. Біля стендів працювали представники українських та закордонних навчальних закладів, які надавали консультаційні послуги відвідувачам та обмінювалися досвідом.
Представництва закордонних ВНЗ були зацікавлені в налагодженні співпраці з українськими вищими начальними закладами. Зокрема, пропозиції представників Уманського НУС зацікавили ВНЗ Франції, Кіпру, Польщі, Чехії.
Загалом цьогоріч на виставці панувала дружня й позитивна атмосфера спілкування, яка сприяла налагодженню конструктивного діалогу. Тому в подальшому також сподіваємося на позитивні результати.
Прес-центр університету
Фотогалерея
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/3-250x180-e39.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/PB031107-250x180-899.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/4-250x180-e39.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/5-250x180-e39.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/PB031089-250x180-e39.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/PB031091-250x180-899.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/PB031094-250x180-899.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/PB031099-250x180-899.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/2-250x180-e39.jpeg)
![«Освіта та кар’єра - 2013»: перспективи розвитку намічено](assets/cache/images/mijnarodni_zvyazki/osvita-i-karyera-2013/PB031122-250x180-899.jpeg)