12.10.2021 5246

Освіта – виробництво: співпраця заради майбутнього

Підписання договору між Уманським національним університетом садівництва та Приватним акціонерним товариством «Миронівський хлібопродукт» (ПАТ МХП) відбулося нині в навчальному закладі.

Освіта – виробництво: співпраця заради майбутнього

Присутні, перший проректор Уманського НУС Іван Мостов’як і проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований та представники ПАТ МХП – головний фахівець із навчання, оцінки та розвитку персоналу МХП (Черкаський регіон) Ксенія Моторіна та керівниця відділу професійного навчання, Управління оцінки та розвитку Агроіндустріального холдингу МХП Олена Азєєва – долучилися до детального обговорення угоди. Сторони  зосередили увагу на важливості спільного й узгодженого підходу у справі підготовки молодих фахівців, керуючись прагненням до взаємовигідних відносин співробітництва та партнерства.

Освіта – виробництво: співпраця заради майбутнього

Координація спільної діяльності учасників зустрічі була спрямована на виконання норм Конституції України, Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», Кодексу законів про працю та в рамках Закону України «Про зайнятість населення».

Відтак предметом договору стало використання ТОВ МХП у якості бази стажування, дуального навчання та проведення практики для студентів університету. Спілкування майбутніх фахівців з високоосвіченими кадрами підприємства дасть змогу студентам Уманського НУС перейняти передовий досвід, реалізувавши на практиці набуті фахові навички та компетентності, а підприємству – і надалі ефективно провадити діяльність в умовах ринкової моделі розвитку України.

У ході зустрічі було досягнуто домовленостей, що стануть гарантом і фундаментом плідної і довгострокової співпраці університету та підприємства.

Пресцентр Уманського НУС