Озеленення центральної частини міста Умань
1 жовтня, напередодні Дня міста відбулася акція озеленення центральної частини міста Умань, в якій взяли участь представники Уманського національного університету садівництва на чолі з ректором університету, професором Оленою Непочатенко.
Виконуючий обов’язки міського голови, секретар Уманської міської ради Олександр Цебрій, керівництво міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету та студенти 21-сп та 22-сп груп факультету лісового і садово-паркового господарства разом з проректором з науково-педагогічної роботи із відокремленими структурними підрозділами, професором Володимиром Заморським, деканом факультету, доцентом Олександром Заморським та помічником ректора Жанною Лозінською «озеленили» головну алею міста, висадивши 25 дерев платану.
Фотогалерея
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/DSCN7307_800-250x180-d5e.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/DSCN7332_800-250x180-d5e.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/DSCN7379_800-250x180-d5e.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/DSCN7424_800-250x180-d5e.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/IMG_0093-250x180-324.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/IMG_0103-250x180-324.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/IMG_0113-250x180-324.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/IMG_0121-250x180-324.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/IMG_0139-250x180-324.jpeg)
![Озеленення центральної частини міста Умань](assets/cache/images/2014/forestry/uman/IMG_0150-250x180-324.jpeg)