02.10.2014 4988

Озеленення центральної частини міста Умань

1 жовтня, напередодні Дня міста відбулася акція озеленення центральної частини міста Умань, в якій взяли участь представники Уманського національного університету садівництва на чолі з ректором університету, професором Оленою Непочатенко.

Виконуючий обов’язки міського голови, секретар Уманської міської ради Олександр Цебрій, керівництво міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету та студенти  21-сп та 22-сп груп факультету лісового і садово-паркового господарства разом з проректором з науково-педагогічної роботи із відокремленими структурними підрозділами, професором Володимиром Заморським, деканом факультету, доцентом Олександром Заморським та помічником ректора Жанною Лозінською «озеленили» головну алею міста, висадивши 25 дерев платану.

Озеленення центральної частини міста Умань