Озеленення території — не просто символ приходу весни, а свято молодості, оновлення, пошуку себе і духовного розвитку
Доброю традицією нашого вузу
стало щорічне проведення заходів щодо впорядкування його території з метою
створення затишної та приємної атмосфери для студентів, співробітників
університету та всіх відвідувачів.
Викладачі кафедри
садово-паркового господарства разом із студентами взяли активну участь у
прибиранні території університету та заклали декоративні насадження з метою
покращення стану озеленення та розвитку творчої ініціативи й відповідальності
за екологію нашої молоді.
Озеленення території — не просто символ приходу весни, а свято молодості, оновлення, пошуку себе і духовного розвиткуОзеленення території — не просто символ приходу весни, а свято молодості, оновлення, пошуку себе і духовного розвиткуОзеленення території — не просто символ приходу весни, а свято молодості, оновлення, пошуку себе і духовного розвитку
Озеленення території — не просто символ приходу весни, а свято молодості, оновлення, пошуку себе і духовного розвиткуОзеленення території — не просто символ приходу весни, а свято молодості, оновлення, пошуку себе і духовного розвиткуОзеленення території — не просто символ приходу весни, а свято молодості, оновлення, пошуку себе і духовного розвиткуОзеленення території — не просто символ приходу весни, а свято молодості, оновлення, пошуку себе і духовного розвитку