01.12.2014 5783
Ознайомча зустріч викладачів кафедри фінансів і кредиту з випускниками коледжу
Профорієнтаційна робота – одна з важливих складових діяльності Уманського національного університету садівництва. Адже вчасно надана інформація – основа правильних рішень у майбутньому.
Саме з метою надання актуальної інформації про особливості вступної кампанії в УНУС у 2015 році завітали до випускників ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС викладачі кафедри фінансів і кредиту нашого університету.
Під час ознайомчої бесіди доповідачі і випускники коледжу зупинилися на найцікавіших для абітурієнтів моментах, надали відповіді на всі питання, а знайомство продовжили під час Дня відкритих дверей, який УНУС проводив 28 листопада.
Леся Барабаш, викладач кафедри фінансів і кредиту
Рубрика: Кафедра фінансів, банківської справи та страхуванняФакультет економіки і підприємництваУманський фаховий коледж технологій та бізнесу
Фотогалерея
![Ознайомча зустріч викладачів кафедри фінансів і кредиту з випускниками коледжу](assets/cache/images/2014/deps/finansi/proforientaciya/28.11/CAM00356-250x180-121.jpeg)
![Ознайомча зустріч викладачів кафедри фінансів і кредиту з випускниками коледжу](assets/cache/images/2014/deps/finansi/proforientaciya/28.11/CAM00350-250x180-121.jpeg)
![Ознайомча зустріч викладачів кафедри фінансів і кредиту з випускниками коледжу](assets/cache/images/2014/deps/finansi/proforientaciya/28.11/CAM00362-250x180-121.jpeg)
![Ознайомча зустріч викладачів кафедри фінансів і кредиту з випускниками коледжу](assets/cache/images/2014/deps/finansi/proforientaciya/28.11/CAM00367-250x180-121.jpeg)