10.02.2014 3679

Ознайомлений – значить зорієнтований: профорієнтаційна робота представників Уманського НУС з школярами м. Тальне

В межах тижня фізики, який проходив у Тальнівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназії», представники факультету економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва у складі заступника декана з виховної роботи Світлани Власюк та голови ради студентського самоврядування факультету Вікторії Уманчик здійснили службову поїздку до м. Тальне у рамках проведення профорієнтаційної роботи.

Під час поїздки, яка проходила у Тальнівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназії» та Тальнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, школярам розповіли про переваги навчання в Уманському НУС і запросили їх до активної співпраці з навчальним закладом на перспективу.

Світлана Власюк, заступник декана

факультету економіки і підприємництва з виховної роботи

Вікторія Уманчик, голова ради студентського

самоврядування факультету економіки і підприємництва