Партнерська співпраця Уманського НУС з Корпоративним університетом «Імперія-агро»
Одним з напрямів підготовки фахівців в Уманському національному університеті садівництва є тісна співпраця з кращими вітчизняними підприємствами. Саме таким є ТОВ «Імперія-агро».
Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Уманським НУС і ТОВ «Імперія-агро», у 2016 році Корпоративним університетом даного підприємства було проведено лекції для студентів факультету агрономії на тему «Відродження української селекції – гібриди нового покоління ТМ Best Corn!» та Компанія «Імперія-Агро» – обмін досвідом!»
Подібний активний обмін науковим і практичним досвідом сприяє формуванню у студентів професійних навичок високого рівня.
Прес-центр уманського НУС
Фотогалерея
![Партнерська співпраця Уманського НУС з Корпоративним університетом «Імперія-агро»](assets/cache/images/2016/fak.-agronomia/agro/20161122_103608_1479827763249_resized-250x180-407.jpeg)
![Партнерська співпраця Уманського НУС з Корпоративним університетом «Імперія-агро»](assets/cache/images/2016/fak.-agronomia/agro/20161122_102843_1479827758738_resized-250x180-890.jpeg)
![Партнерська співпраця Уманського НУС з Корпоративним університетом «Імперія-агро»](assets/cache/images/2016/fak.-agronomia/agro/20161122_112747-250x180-360.jpeg)
![Партнерська співпраця Уманського НУС з Корпоративним університетом «Імперія-агро»](assets/cache/images/2016/fak.-agronomia/agro/20161122_112705-250x180-957.jpeg)