28.02.2017 5334

Партнерство Уманського національного університету садівництва та Британської ради

В лютому 2017 року у Києві відбувся Пітчинг (презентація та захист ідеї) проектів соціальної дії для переміщених ВНЗ України та ВУЗів-партнерів Британської ради, яким є Уманський національний університет садівництва.

На підготовчому етапі з 85 поданих проектів було відібрано 35 найкращих, авторів яких і запросили представити свої ідеї грантодавцям.

Уманський національний університет садівництва презентував проект «UNUH library hub», який представляв аспірант кафедри менеджменту Уманського НУС Богачик Павло. Підготовку, а також організаційно-консультативну підтримку презентованого проекту, здійснювали координатори проекту «Активні громадяни» – доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Сергій Приліпко та директор Наукової бібліотеки УНУС Світлана Нижник. Даний проект сприятиме підготовці кваліфікованих молодих спеціалістів та науковців і покращенню їх умов роботи в Уманському національному університеті садівництва, а також проведенню тематичних курсів навчання для студентів. Остаточний розгляд проектів та надання грантів планується провести у квітні 2017 р.

У церемонії відкриття пітчингу взяли участь міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф, директор офісу Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, народний депутат України Олексій Рябчин, голова правління громадської організації «Гармонія» Раїса Панасюк.

Даний захід став потужною платформою не лише для презентації проектів, а й для комунікації представників влади, переміщених вищих навчальних закладів та ВНЗ-партнерів.

Павло Богачик, аспірант кафедри менеджменту