26.06.2013 5397

Перемога аспіранта Уманського НУС

Двоє аспірантів  Уманського НУС брали участь у конкурсі, який проходив у посольстві США в м. Київ за програмою Feculty Excheng Program. Ця програма започаткована 1994 року і передбачає обмін педагогічного досвіду науковими працівниками.

Суть її полягає в організації стажування викладачів та аспірантів вищих навчальних закладів України у вузах США з метою набуття нових знань в галузі сільськогосподарської економіки, маркетингу та агробізнесу в умовах ринкової економіки протягом 5-ти місяців.

Серед великої кількості учасників перемогу в конкурсі отримав аспірант кафедри економіки Олексій Коваленко.

Олексій зазначив, що йому пощастило стати учасником програми та виграти у цьому конкурсі завдячуючи ґрунтовним знанням, які він отримав протягом навчання в університеті.

Аспірант Олексій Коваленко щиро вдячний професорсько-викладацькому складу Уманського національного університету садівництва за високий рівень знань та фахову підготовку висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу України.

Прес-центр університету