17.04.2014 4637

Перемога студентів Уманського НУС у міському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

16 квітня Уманська філія Європейського університету гостинно зустріла учасників міського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, в якому взяли участь 25 студентів вищих навчальних закладів міста, серед яких – 11 студентів факультету менеджменту Уманського НУС під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту ЗЕД Інни Новак.

Відкрила його в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко, яка повідомила присутнім мету конкурсу: сприяти розвитку молодіжного підприємництва в місті, залучати молодь до підприємницької діяльності, виявляти дійсно охочих і здатних до роботи в бізнесі молодих людей, всебічно допомагати майбутнім підприємцям.

Конкурс проводився у номінаціях «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект». Наталія Вікторівна познайомила присутніх із членами експертної ради, до складу якої входили представники різних сфер:

• Людмила Кирилюк – заступник міського голови, голова експертної комісії;
  • Микола Поліщук – директор ТОВ «Іскра», заступник голови експертної комісії;
  • Ірина Толмачова – в.о. начальника економічного відділу міської ради;
  • Леонід Кучерявий – директор МПП «Агропромресурси»;
  • Олександр Любивий – головний спеціаліст-юрист міського центру зайнятості населення;
  • Наталія Вдовиченко – в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді, секретар експертної ради.

У вступному слові голова експертної ради Людмила Кирилюк, звертаючись до студентів, відмітила: «Зараз підприємництво займає важливе місце в державі, майбутнє якої – саме ви, тому цікаво почути ваші ідеї та плани, кращі з яких будуть втілюватися в життя».

Слід зазначити, що всі студенти Уманського НУС гідно представили свої бізнес-плани, професійно відповідали на запитання членів комісії, тому, беззаперечно, за думкою членів  експертної ради, більшість призових місць здобули саме вони. Зокрема :

ІІ місце – Альона Плаксієнко за бізнес-план «Створення насаджень йошти на 1 га» та Аліна Климчук з проектом «Запровадження діяльності з вирощування та реалізації бузини»;

ІІІ місце – Віталій Білик за комерційну розробку «Лінія по вирощуванню ягід бузини» та Світлана Кирилюк з бізнес-планом «Виробництво екологічно чистих дитячих майданчиків».

Студенти отримали Почесні грамоти учасників бізнес-планів, а спеціальний грошовий приз від директора МПП «Агропромресурси» Леоніда Кучерявого отримав студент Олександр Груздєв за бізнес-план «Тваринницька лінія по вирощуванню свиней 2500 голів».

Підводячи підсумки конкурсу, голова експертної комісії Людмила Кирилюк подякувала всім учасникам за цікаві проекти, побажала бути генераторами ідей, втілювати їх в життя та чітко розуміти мету своїх розробок.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання