15.05.2014 4598

Перемога студентки факультету менеджменту у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки з 23 по 25 квітня 2014 року на базі Одеського національного економічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту ЗЕД. Олімпіада була проведена на високому рівні.

Загальна кількість студентів, які брали участь в олімпіаді – 57. Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в олімпіаді – 30. Кількість міст – 25, зокрема: Київ, Львів, Миколаїв, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Біла Церква, Вінниця, Дніпропетровськ, Полтава,  Тернопіль, Донецьк, Луганськ, Бердянськ, Умань, Харків, Одеса, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Житомир, Нікополь, Хмельницький, Кременчук. Від факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва була представлена магістрантка 52 - зм групи Дремлюк Анна В’ячеславівна.

По закінченню змагань студенти були відмічені грамотами і цінними подарунками. Зокрема, Дремлюк Анна отримала грамоту переможця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» у номінації «Менеджер - концептолог».

Зав. кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

д.е.н., професор Олександр Школьний