19.10.2015 4527

Перемога в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр є організаторами щорічного конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді (далі – конкурсу) на обласному рівні. У 2015 році відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, затвердженого спільним наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Державного комітету України з питань регулятивної політики та підприємства від 5 квітня 2007 року №1031745, Управлінням спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром проведено відбір учасників конкурсу, визначено переможців обласного етапу.

Перемога в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів

Переможцем обласного етапу конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді у 2015 році у номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» стала студентка факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва Ангеліна Атаманюк. Її бізнес-план «Виробництво та реалізація лляної олії» отримав  диплом І ступеня.

Наталія Воробйова, фахівець наукового відділу з комерціалізації наукових розробок та трансферу технологій